Podczerwone oświetlenie parkingowe

Podczerwone oświetlenie parkingowe

Oferujemy różne rodzaje produktu podczerwone oświetlenie parkingowe. Ich lista znajduje się poniżej wraz z numerami modeli i korespondującymi specyfikacjami.
3202(20W): L1200*W150*H65mm
3201(16W): L900*W150*H65mm
3200(12W): L600*W150*H65mm

Główne funkcje i zalety produktu: Podczerwone oświetlenie parkingowe
1. Podczerwone oświetlenie parkingowe ma wbudowany detektor podczerwieni wykrywający promienie IR i podwójną funkcję oświetlania.
2. Ten produkt oświetlenia parkingowego zbudowany jest z nowej generacji LED wysokiej mocy - jako źródła światła, co zapewnia brak szkodliwego wpływu na środowisko i wysoką wydajność świetlna do 30 000 godzin, gwarantuje również trwałość i brak konieczności częstych konserwacji.
3. Oferujemy różne modele podczerwonego oświetlenia parkingowego do wyboru.
4. Zużycie energii produktu podczerwone oświetlenie parkingowe jest bardzo niskie. Wynosi tylko 15% ilości energii potrzebnej do oświetlenia z tą samą intensywnością lamp żarzeniowych.
5. Zastosowano powłokę przeciwdziałająca oślepianiu aby zwiększyć komfort użytkowania.
6. Osłona świateł wykonana została z super lekkich stopów materiałów w celu zapobiegania korozjom, wodzie, kurzowi itp. Co wydłuża żywotność parkingowych lamp LED.
7. Inteligentne oświetlenie parkingowe LED może również napędzać wskaźnik zajętości parkingowej.
8. Oświetlenie parkingowe ma tryb pracy energooszczędny i tryb pracy standardowy. Mogą się one automatycznie zmieniać w zależności od ilości pojazdów i ruchu ludzi.

Inne produkty